A- A A+
Рейтинг:   / 0
Пляжный отдых
лучшие аудио книги

Встеляйте квітами дороги,
Дзвінкі заспівуйте пісні.
Сьогодні - свято Перемоги.
Найкраще свято на землі.

М.Познанська

9 травня - в День Перемоги у Великій Вітчизняній війні ми з вдячністю згадуємо ветеранів, які завоювали для нас чисте, мирне небо.

Ті страшні, жорстокі і криваві часи тепер від нас дуже далеко, це – наша історія. І нам зараз дуже важко уявити, що довелось пережити мільйонам людей, котрим зі зброєю в руках  довелось захищати свою Батьківщину від фашизму. То ж давайте з вдячністю і смутком пам'ятати про тих, хто зробив все можливе і навіть неможливе для нашого  світлого майбутнього. Щиро сподіваємось, що війна назавжди залишиться лише спогадом, тяжким уроком, але ніколи-ніколи не стане дійсністю.

Дуже хочеться, щоб про війну ми читали тільки художні книги. І в нашій бібліотеці ви їх знайдете.

Для любителів пригодницького жанру пропонуємо книгу відомого українського письменника Ю. Дольд-Михайлика «І один в полі воїн», де ви зустрінетесь з розвідником Григорієм Гончаренко, який веде небезпечну гру у фашистському лігві.

Зброєю слова боролися письменники проти ворога. Олесь Гончар добровольцем пішов на фронт. Згодом він описав драматичні події війни у своїх романах «Людина і зброя», «Циклон», «Прапороносці».

Олександр Довженко був військовим кореспондентом, політпрацівником. Ми пам'ятаємо його «Щоденник», «Україна в огні».

А от одного нашого читача вразило невеличке оповідання Довженка «Воля до життя», де звичайний сільський хлопець в роки війни зміг виграти найголовнішу битву «без всяких засобів до перемоги». Читайте і ви. Діліться з нами своїми враженнями.

А щоб дізнатись більше  - завітайте на перегляд літератури, де письменники нагадають нам про тяжкі роки Великої Вітчизняної війни. Можливо, хтось найде для себе щось нове, а хтось захоче ще раз перегорнути сторінки давно знайомої книги.

Нехай гіркий досвід Великої Вітчизняної війни заставить усіх нас по-іншому подивитись на різні проблеми, які стоять перед людством і зрозуміти, що кожен із нас несе відповідальність не тільки за сьогоднішній день, але і за майбутній.

Ми живемо в неспокійному та нестабільному світі, який з кожним роком стає ще крихкішим і уразливішим.

Тож кожен повинен задуматись над тим, скільки і яких зусиль треба зробити для того, щоб із досвіду Нюрнбергського процесу були зроблені висновки, які втілились би в добрі справи і стали початком до створення ладу у всьому світі без війн і насилля.

Хай буде мир!
Усіх-усіх - з Днем Перемоги! Чекаємо на вас в Луганській  бібліотеці для юнацтва на перегляд літератури «Над пам'яттю не владний час».

Літературний блог
Електронний каталог
Телефонуйте нам 55-18-46, 095-46-546-16

советы туристам
Деньги и инвестиции
 
SiteHeart