A- A A+

Метки

тренинг эмоций литературный клуб Всеволод Гаршин Патрик Модиано живая библиотека Николай Гоголь братья Стругацкие соборность Украины Уильям Голдинг стихи о войне уроки искусства Альфред Нобель библио-квест необычные праздники архитектура будущего писатели Луганщины литературная студия Луганск освобождение библио выставка Всеволод Нестайко народный художник выставка рисунков Сергей Параджанов герои фэнтези Борис Пастернак традиции Максимилиан Волошин Данте Алигьери буккроссинг библиотека 2.0 Михаил Шолохов история письменности юбилей писателя лето в библиотеке здоровье молодежи буктрейлер Татянин день книги по искусству Антуан де Сент-Экзюпери ветераны Афганистан украинская песня афганская война Максим Рыльский виртуальная справка день космонавтики тренинг брейн-ринг мастер-класс библиоквартирник акция
Рейтинг:   / 0
Пляжный отдых
лучшие аудио книги

У Луганській обласній бібліотеці для юнацтва тривають заходи з вшанування 200-річного ювілею Великого Кобзаря. 13 березня відбулося літературно-музичне свято «В сім'ї вольній, новій» з циклу заходів «Рушник життя Тараса Шевченка».

Бібліотекарі та освітяни намагалися показати видатного сина українського народу як звичайну живу людину і трохивідмовитись від його стандартної біографії. Гості заходу почули відгуки сучасників Тараса Шевченка про його зовнішність і манеру триматися, його вдачу і вміння спілкуватися, і навіть про ставлення поета до грошей.

У святковій програмі звучали кращі інструментальні та вокальні твори на вірші поета у виконанні народного ансамблю бандуристів «Конвалія» коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. Емоційно вразила глядачів літературно-музична композиція з театралізацією «Така її доля» за мотивами балад Кобзаря «Утоплена», «Лілея», «Тополя», яку представили студенти режисерської спеціалізації Луганської державної академії культури і мистецтв.

Захід відбувся під патронатом Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації та за активної участі Луганського обласного центру розвитку дитячого руху «Лугарі» і Луганської обласної бібліотеки для юнацтва.

Сьогоднішнє свято та інші ювілейні заходи дають можливість відвідувачам відкрити для себе свого Шевченка.

Передивитися цікаві моменти свята ви можете у нашому відеоматеріалі

Тетяна Рекеда

советы туристам
Деньги и инвестиции
 
SiteHeart