A- A A+
Рейтинг:   / 0
Пляжный отдых
лучшие аудио книги

Найгарячіша новина 11 лютого у Луганській юнацькій: нарешті на сайті бібліотеки працює електронний каталог! Цього дня з нетерпінням чекали наші читачі. Майже як у Простоквашино, бібліотекарі разом вигукнули: «Ура! Заработало!»

 

 

 

 

В День безпечного Інтернету стартували заняття Школи інформаційного комфорту. Семикласники Луганської школи №11 прибули до бібліотеки завчасно, мали змогу записатися, обрати додому цікаві журнали «Країна знань», «Вокруг света», «GEO», «Наука и техника».

 

 

 

Перший урок Школи був присвячений історії бібліотек, розвитку інформаційного простору та правилам Інтернет-спілкування.

Сашко, наприклад, поділився, що дає підказки батькам, як користуватися соціальними мережами чи електронною поштою. Як пройшло заняття, дивіться у нашому сюжеті

Читачі бібліотеки активно голосують за кращі знімки на фотовиставці «Молодь обирає здоров'я». Учні школи №11 одразу впізнали свій колаж та підтримали своїх ровесників!

Яскравий світ міфології відкрився для відвідувачів бібліотеки. Учні шкіл естетичного виховання Луганської області створили скульптури героїв міфів з пластиліну. Тут є і голова Медузи Горгони, і Геракл, що бореться з левом, богиня Фортуна, Птиця-Діва, Ікар, Прометей ,Циклоп, Баба Яга, лісовички та домовики та багато інших персонажів. Щоб дізнатися більше про міфологічних створінь, бібліотекарі запропонували погортати сторінки книжок: видання М.Куна «Легенди и міфи Стародавньої Греції», Х.Девіса «Мифы и легенды Японии», енциклопедія «Русская мифология», «Морські міфи, казки та легенди» та «Первісна міфологія українського фольклору». Подивіться на ці прекрасні вироби молодіжної творчості!

Щиро дякуємо колегам Луганського центру навчально-методичної роботи та кіномистецтва за створену казку у бібліотеці!

Бібліостатистика повідомила, що 11 лютого вівторок був не менш насиченим, ніж інші. Відвідувачів нарахували 104,

скористалися кабельним Інтернетом 34,

а ще 12 школярів та студентів легко зловили WI-FI.

На завтра готуємо нові історії з бібліотечного життя. Почуємось!

Спостерігала за подіями Олеся Дорофєєва

советы туристам
Деньги и инвестиции
 
SiteHeart