A- A A+
Рейтинг:   / 0
Пляжный отдых
лучшие аудио книги

П’ятикласники Луганської середньої школи №8 вперше завітали до юнацької бібліотеки в день української писемності та мови. Екскурсія відкрила для них чарівний світ скарбів: нові журнали та пригодницькі твори українських письменників, цікаві казки та видання про домашніх улюбленців, оригінально видані книжки, серія книг «100 великих» та енциклопедії «Аванта+» – кожну з них бібліотекарі дозволяють взяти з собою додому, щоб читати разом з друзями, вчителями та батьками. Найбільше школярів вразило те, що вільний доступ до Інтернету має кожен читач бібліотеки, а стати читачем може кожний бажаючий!

Хлопчики та дівчата з’ясували, що науку, яка вивчає нашу мову, називають україністикою. Разом пригадали прислів’я та приказки, відгадали загадки та мовні ребуси.

А як ви думаєте, що означає німецький вислів «Коли собаки загавкають хвостами» або болгарський «Коли свиня в жовтих шльопанцях на грушу видереться»? Так, це приблизно як українською сказати «Коли рак на горі свисне» (тобто ніколи). Несподівані та дотепні ідіоми різних мов дуже звеселили юних знавців.

Щоб ще краще оволодіти шевченківською мовою, дівчата та хлопці змагалися виразно читати українською. Найкращі читці отримали на згадку про свято грамоти та маленькі українські рушнички, які зробили їхні ровесники.

Кожна людина щаслива, коли її розуміють. Бібліотека навчає бути розумними, переконливо висловлювати свої думки, розуміти інших. І нехай знання мови стане для кожного сходинкою до майбутнього успіху. Користуйтесь рідною мовою, плекайте її, шануйте, ніколи і ніде не забувайте цей найдорожчий скарб!

советы туристам
Деньги и инвестиции
 
SiteHeart