58–й Міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів Intel® International Science and Engineering Fair (скорочено Intel® ISEF) – одна з найбільших міжнародних освітніх ініціатив всесвітньо-відомої корпорації Intel. Кожного року понад 1500 учасників конкурсу, кращих у світі молодих вчених і винахідників представляють близько 48 країн світу та демонструють найсучасніші наукові проекти, обмінюються ідеями і виборюють численні призи та стипендії. Призовий фонд конкурсу складає понад 3 мільйони доларів США.

Україна вперше виступила повноправною країною-учасницею Intel ISEF з 2004 р., після афіліації національного конкурсу під назвою Intel-ЕкоУкраїна. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України у 2004-2006 рр. виступав у ролі установи-організатора конкурсу Intel в Україні, як позашкільна установа, що проводить навчально-виховну, методичну і науково-дослідну роботу в області біологічної, екологічної, аграрної освіти учнівської молоді.Захист робіт на Intel-ЕкоУкраїна відбуватиметься 2-4 березня 2007 р. у два етапи:

індивідуальний стендовий (постерний) захист перед членами журі за категоріями. Формат захисту максимально наближений до умов захисту робіт на всесвітньому фіналі Intel ISEF. Максимальні розміри постеру або стенду: ширина до 120 см, висота до 180 см. Детальніші вимоги до стендів – на сайті;

відкритий стендовий захист кращих робіт з кожної категорії – основна увага на презентаційні та комунікаційні навички: вміння ефективно спілкуватись, відповідати на питання, вміння відстоювати свою точку зору, логічне мислення, володіння англійською мовою;

командні наукові проекти змагатимуться між собою окремо.

Результати всеукраїнського конкурсу Intel-ЕкоУкраїна – 2007 будуть оголошені по закінченню конкурсу 4 березня 2007 року.

Переможці будуть нагороджені дипломами та призами. Двоє переможців з кращими індивідуальними проектами і двоє або троє учасників одного командного проекту отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF-2007, що пройде 13–19 травня 2007 року в м. Альбукерке (штат Нью-Мексико, США).

Директор конкурсу в Україні – Володимир Валентинович Вербицький.

Координатори: від Intel – Тетяна Василівна Нанаєва; від НЕНЦ – Надія Тадеївна МосякінаКонтактні дані НЕНЦ:

04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19.

Тел. (044) 430-02-60, 430-04-91

Електронна пошта: hope@nenc.gov.uaДетальніша інформація про загальні принципи Intel ISEF – на веб-сайті Science Service: www.sciserv.org/isef

Вимоги та правила міжнародного конкурсу (англійською мовою): www.sciserv.org/isef/primer/rules.asp

Додаткова інформація про конкурс і його переможців попередніх років – на сайтах www.intel.ua/education; www.iteach.com.ua та www.nenc.gov.ua

- заявка

- умови проведення

- Наказ Міністерство освіти і науки № 1/9-769 Про проведення Тижня всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ 2007".


План новорiчних заходiв (грудень-сiчень 2006/07 року)
15 грудня о 13-30 у читальному залі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва у рамках комплексної програми психологічної служби «Світанок» відбулася презентація «Світ професії «менеджер». На презентації були присутні провідні менеджери міста Луганська та старшокласники. Майбутня надія нашого міста почула багато цікавого та отримала корисну інформацію.

Створення систем управління, заснованих, на так кажучи, «Підприємницькому», новаторському стилі поведінки, дають можливість у найбільшій мірі розкритися творчій ініціативі працівників різноманітних сфер діяльності. Великі надії покладають на сильного, демократичного, господарського лідера, менеджера.

На цій зустрічі старшокласники дізналися про основні завдання та цілі професії, про її основні напрямки, про вимоги до індивідуальних особливостей та медичні протипоказання, а також про вимоги до професійної підготовки. Усі присутні на презентації у повній мірі змогли познайомитися з переглядом літератури по профорієнтації та електронною базою даної тематики.
14 грудня о 15-00 у читальному залі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся святковий вечір, присвячений дню св. Миколая «Добро венчает доброту».

Цей новорічний бал-карнавал для дітей-сиріт, які навчаються у ліцеях, коледжах і технікумах Ленінського району. Свято відбулося у рамках цільової комплексної програми по роботі з дітьми-сирітами «До душі знайти свій шлях». Програма була розроблена спільно Обласною бібліотекою для юнацтва та центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ленінської ради м. Луганськ., щоб кожна дитина змогла відчути себе потрібною і щасливою у новорічні свята. Усі присутні отримали велике задоволення від свята. Воно було сповнено духом доброти, щирості, вдячності за увагу до дітей-сиріт. Яскраве дійство захоплювало несподіваними іграми, конкурсами та вікторинами.

Молодь познайомилася з історією виникнення свята Святого Миколая. Як і повинно бути у цей день усі діти сиріти отримали подарунки. Активну участь у підготовці та проведенні свята прийняли благодійний фонд «Благовіст» Ленінського району м. Луганськ. Обласний центр народної творчості запропонував творчі колективи: зразково-танцювальний колектив «Словяночка» та зразково-вокальний колектив «Квітонька». Також участь у святі приймав вокаліст Олександр Фадєєв.

Якщо у вас є можливість допомагайте усім, хто цього потребує!


- Путевые заметки с конференции Дорофеева О.А. - зав. отделом маркетинга Луганской областной библиотеки для юношества.

- Фотографiї 18-20 жовтня

- З 18 по 20 жовтня 2006 року у Луганська обласна бібліотека для юнацтва вітатиме учасників та гостей Всеукраїнської науково-практичної конференції "СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТА ПРІОРИТЕТИ ДІЯЛЬНОСТІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ ДЛЯ ЮНАЦТВА".

- 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ I ...СЮРПРИЗIВ

- 61 річниця з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні

- IV Книжковий форум луганщини “КНИГА. ІНФОРМАЦІЯ. СУСПІЛЬСТВО”

- "Фантастична весна"

- В пам'ятi поколiнь 2005 (*.pps)

Шановні відвідувачі сайту!У вересні обласна бібліотека для юнацтва запрошує Вас на Місячник відчинених дверей, присвячений Дню Знань01.09 Комплекс пізнавальних заходів, присвячений Всесвітньому Дню Знань

04.09 «Державність – шлях до самовизначення нації»: бесіда до дня Незалежності України /В рамках цільової програми з україністики “Україна у просторі і часі”/

“Україна моя, ти одна як життя”: книжкова виставка до дня Незалежності України

05.09 «Звідки люди дізналися про етикет?»: екскурс у світ етики/В рамках цільової програми “Школа добрих манер”

06.09 «Апостол духу і праці»: літературний екскурс до 150-річниці від дня народження І. Франка /В рамках цільової програми з україністики “Україна у просторі і часі”/

Цикл заходів:

- “Імена, якими пишається Україна”

- “Геній найвищого виміру”: книжкова виставка до 150-річчя від дня народження І. Франка

«Від рідного міста – до міцної держави!: вечір-зустріч з видатними мешканцями Луганщини

“Они прославили наш край: вікторина про митців краю/До святкування Дня міста/”

«Барви рідного міста»: вікторина про митців краю/До святкування Дня міста/”

«Конституція України»: запитання-відповідь /В рамках цільової комплексної програми “Уроки права- уроки життя”/

«Давайте познайомимось!»: психологічний тренінг /В рамках цільової комплексної програми психологічної служби “Світанок”/

“Хто я всесвіті природи?”: екологічний тренінг /В рамках цільової програми екологічного клубу “Еконіка”/

10.09 “Таємна, як замріяна зірка...”: огляд творчості до 115-ї річниці від дня народження англійської письменниці Крісті (Міллер) А. (1891-1976)

25.09 “На вічних стежинках добра”: книжкова виставка до 80-ї річниці від дня створення Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

25.09 “Діалог з вічністю”: бесіда до 80-річчя від дня створення Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника /В рамках цільової комплексної програми з україністики “Україна у просторі і часі”/

“Русское искусство XVIII-XIX вв. “Эпоха Просвещения”: тематична бесіда з відео оглядом

“Я ищу не почести, но свободу”: бесіда до 400-річчя від дня народження Рембрандта /В рамках цільової програми клубу “Золота роза/”

“Високе Відродження в Італії”: виставка книг та образотворчих матеріалів митців епохи Ренесансу

“История, расказанная музыкой”: книжкова виставка до 140-річчя від дня народження Д. Шостаковича

28.09 “Перший президент України”: літературно-історична бесіда до 140-річчя від дня народження М.С. Грушевського (1866-1934 рр.)

Цикл заходів:

- “Імена, якими пишається Україна” /В рамках цільової програми з україністики “Україна у просторі і часі”/

29.09 “От всей души”: розважально-пізнавальна програма до Всеукраїнського дня бібліотек