Бібліотекарі профтехосвіти підвищують кваліфікацію

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

30 квітня бібліотекарі закладів професійно-технічної освіти із міст та районів Луганської області взяли участь у засіданні лабораторії креативного бібліотечного простору згідно плану співпраці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Луганської області та Луганської обласної бібліотеки для юнацтва.

Відкрили засідання лабораторії та побажали успіхів у професійному саморозвитку директор юнацької бібліотеки, заслужений працівник культури України Світлана Аладжальян і завідувач кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи НМЦ ПТО Луганської області Валентина Тіханова.

Заступник директора юнацької бібліотеки Ірина Морозюк акцентувала увагу колег на сучасних ресурсах та сервісах у бібліотечному обслуговуванні користувачів бібліотек: використання електронних формулярів під час обслуговування користувачів, електронний каталог, який доступний на сайті бібліотеки онлайн, електронну доставку документів на замовлення віддалених користувачів, колекції тематичних ресурсів та ін.

Завідуюча проблемно-аналітичним відділом Олена Люблянська провела практикум «Напиши про бібліотеку цікаво», завідуюча відділом бібліотечного маркетингу Олеся Дорофєєва розкрила у консультації актуальність нового напрямку спільної діяльності бібліотек та закладів освіти та доповіла основні тези і рекомендації  ІІ Міжнародної конференції «Практична медіаосвіта».

За відгуками колег, надана спеціальна інформація учасникам семінару була корисною. Отже, подібні фахові зустрічі продовжаться протягом нового навчального року.

 

Часы работы библиотеки

Понедельник - пятница:
с 9.00 до 17.00

Воскресенье:
с 9.00 до 16.00

Выходной: суббота и
праздничные нерабочие дни
Последний день месяца –
санитарный

Счётчики

Яндекс.Метрика
Яндекс цитирования