Шевченківське свято

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

У Луганській обласній бібліотеці для юнацтва тривають заходи з вшанування 200-річного ювілею Великого Кобзаря. 13 березня відбулося літературно-музичне свято «В сім'ї вольній, новій» з циклу заходів «Рушник життя Тараса Шевченка».

Бібліотекарі та освітяни намагалися показати видатного сина українського народу як звичайну живу людину і трохивідмовитись від його стандартної біографії. Гості заходу почули відгуки сучасників Тараса Шевченка про його зовнішність і манеру триматися, його вдачу і вміння спілкуватися, і навіть про ставлення поета до грошей.

У святковій програмі звучали кращі інструментальні та вокальні твори на вірші поета у виконанні народного ансамблю бандуристів «Конвалія» коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. Емоційно вразила глядачів літературно-музична композиція з театралізацією «Така її доля» за мотивами балад Кобзаря «Утоплена», «Лілея», «Тополя», яку представили студенти режисерської спеціалізації Луганської державної академії культури і мистецтв.

Захід відбувся під патронатом Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації та за активної участі Луганського обласного центру розвитку дитячого руху «Лугарі» і Луганської обласної бібліотеки для юнацтва.

Сьогоднішнє свято та інші ювілейні заходи дають можливість відвідувачам відкрити для себе свого Шевченка.

Передивитися цікаві моменти свята ви можете у нашому відеоматеріалі

Тетяна Рекеда

 

Часы работы библиотеки

Понедельник - пятница:
с 9.00 до 17.00

Воскресенье:
с 9.00 до 16.00

Выходной: суббота и
праздничные нерабочие дни
Последний день месяца –
санитарный

Счётчики

Яндекс.Метрика
Яндекс цитирования