Приглашаем Вас пройти опрос и заполнить анкету «Библиотека – читателю. Библиотека – пользователю»: Подробнее

Чи знаєте ви, хто такий Миколай Мирлікійський?

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

2013 12 12 01Дізнатися про це допоможуть янголята з виставки та дитячий ілюстрований календар «Свята моєї Батьківщини». Вони перенесуть нас, як машина часу, у ІІІ століття. Миколай народився у місті Патара, в Лікії. Один з найбільш шанованих і улюблених у Київській Русі, в народі його називають зимовим Миколаєм, Чудотворцем. З дитинства він допомагав бідним, неправедно засудженим. Служив архієпископом Мирлікійської єпархії, був прикладом для прихожан у вірі і любові.

У 866 році в день Святого Миколая був хрещений перший Київський князь Аскольд. Княгиня Ольга над могилою князя у Києві побудувала перший у Київській Русі храм на честь Святого Миколая Чудотворця.

Діти особливо чекають 19 грудня. Подарунки та солодощі – найбільш улюблені гостинці від Миколая. Створіть свято для своєї родини. Приготуйте спеціальні пригощання. Унікальні рецепти смачного печива «миколайчики» та чаю з прянощами розкриє яскраво ілюстрована книга-альбом «Православні традиції українського харчування».

Бажаєте вивчитися виготовляти витинанки – янголяток або миколайчиків? Фахівці читального залу самі вміють і вас навчать.

Завітайте до нас саме 19 грудня. Бібліотека дарує читацькі квитки, пригощає солодощами та запрошує на фольклорне свято «Ой, хто Миколая любить!» Веселий настрій бібліотекарі вам гарантують!

Телефонуйте зараз 55-18-46, 095-46-546-16

 

Часы работы библиотеки

Понедельник - пятница:
с 9.00 до 17.00

Воскресенье:
с 9.00 до 16.00

Выходной: суббота и
праздничные нерабочие дни
Последний день месяца –
санитарный

Счётчики

Яндекс.Метрика
Яндекс цитирования