Приглашаем Вас пройти опрос и заполнить анкету «Библиотека – читателю. Библиотека – пользователю»:23 6 Подробнее

День независимости Украины

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

2013 08 23 1Любіть Україну, як сонце, любіть
Як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
Любить у годину негоди!

Любіть України у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її вічно живу і нову
І мову її соловїну.

Володимир Сосюра

 

До 22-ої річниці Незалежності України читальний зал пропонує звернутися до документально-ілюстрованої виставки «Наша країна – рідна Україна», щоб за допомогою різних видань пригадати велику подію, коли український народ самостійно вирішив свою долю, відшукати для себе відповіді на питання: Незалежність і державність України – це закономірність чи випадковість, дарунок долі чи наслідок сприятливого збігу політичних обставин?

Унікальне видання Миколи Міхновського «Самостійна Україна. Справа української інтелігенції» увібрало ідеологічні праці, котрі вперше в історії обґрунтовують ідеологію української державної самостійності. «Самостійна Україна» передруковувалась кілька разів, тоді як «Справа української інтелігенції» була надрукована у Львові, і сучасному читачеві практично невідома.

Подарункове видання «Україна. Нова епоха: 1991-2011» надасть можливість згадати події, факти, людей, без яких не можливо уявити ні себе, ні свого життя у власній молодій державі.

Країна пам’ятає і радість перемог, і гіркоту поразок, тріумфи і приниження, героїв і відступників. Сторінки видань, представлених на виставці, допоможуть знайти чимало інформації, яка допоможе глибше зрозуміти свій час, краще пізнати свій народ, усвідомити своє покликання в цьому хоч і нелегкому, але прекрасному житті. І бібліотека стане вашим помічником у цій справі. Зі святом вас, друзі! З Днем Незалежності!

Телефонуйте нам 55-18-46, 095-46-546-16

 

Часы работы библиотеки

Понедельник - пятница:
с 9.00 до 17.00

Воскресенье:
с 9.00 до 16.00

Выходной: суббота и
праздничные нерабочие дни
Последний день месяца –
санитарный

Счётчики

Яндекс.Метрика
Яндекс цитирования